Uudised

Uued koolitused

Rõõm on teatada, et MoshiMoshil on 2 uut koolitusteenust:

Ikebana – rõõmus ja mures on lilled meie sõbrad
Esimene avatud koolitus juba 16. jaanuaril 2012.a. Tee endale ja sõbrale meeldiv jõulukingitus ning nautige koos ikebana koolitust.

Meelelahutuslikult sportlik ja kultuurne üritus Lääne-Virumaal
12.01.2012   Sushi valmistamine kodusel viisil. UUS!
Kell 18:00 – 20:30                                  
Õpetajate Majas (Vürtsituba, Vene tn 5)

Ikebana – rõõmus ja mures on lilled meie sõbrad

(Senei  Ikenobo, „Ikebana“)
Jaapanis on üle 3000 ikebana koolkonna oma erinevate tõekspidamiste, stiilide ja alajaotustega. Kõiki neid ühendab austus looduse vastu. Ikebana (vabas tõlkes: elavad lilled,  lilli elama panema) võib olla üks looduse tundma õppimise viise, kunst, filosoofia, meditatsioon või ka lihtsalt elavate taimede kaunis vaasi sättimine. Meie 2-tunnise koolituse käigus avaneb võimalus sisse astuda suurepärasesse Ikebana maailma, kus ilmselt on kõige toredam  vahetu kontakt loodusega. Ikebana koolitus aitab algajal lilleseadjal näha aastaaegade vaheldumise ilu, märgata looduse vorme, värve, rütme ja meeleolusid ning avastada endas tõeline looja. Praktilised soovitused on toeks, et väheste vahenditega tuua esile iga taime iseloomulik ilu ja taasluua killuke looduses toimuvat. Koolituse käigus omandab iga osaleja Ikebana algtõed ning saab enda poolt loodu koju kaasa võtta, et anda sellele juba uues keskkonnas uus elu.
Ikebana maailmaga teeb Sind tuttavaks Ingrid Allik.

 

Meelelahutuslikult sportlik ja kultuurne üritus

Lääne-Virumaal
Pakume suurepärast võimalust korraldada oma seltskonnale kultuurset ja füüsilist aktiivsust pakkuvat üritust.
Võistkondlik pallimänguturniir või judo ja sumo tutvumistreening Baruto kodusaalis, lõõgastumine basseinis ning saunades, vesiaeroobika ning fitness-saali treening – see on vaid väike valik, kuidas mõnusalt ja aktiivselt üheskoos aega veeta Jaapani Majas Lääne-Virumaal, kõigest 110 km kaugusel Tallinnast.
Lisaks võimalus kasutada kaasaegse tehnikaga seminariruumi (60-le inimesele) presentatsioonideks või nõupidamisteks ja tutvuda Jaapani kultuuriga läbi MoshiMoshi kultuurikoolituste ja töötubade (Jaapani keel ja kalligraafia, Ikebana, Jaapani teetseremoonia, Taiko trummid, Origamide meisterdamine ja Jaapani mängud jne)Hubane Jaapanipärase interjööriga kohvik pakub head ning paremat süüa ning on suurepärane koht, kus oma seltskonnaga meeldivalt õhtut veeta.
Et head asja jätkuks ikka kauemaks, pakub kompleks kõikide mugavustega ööbimist kahekohalistes tubades (46-le inimesele).  
Sport ühendab, kultuur lähendab!
Paku oma inimestele midagi erilist!