Uudised

24.05.2012 Ikebana

24.05.2012    Ikebana
Kell 18:30 – 20:30
Tallinna Õpetajate Maja (sissepääs Vene tn 5)

NB! VIIMANE AVATUD IKEBANA KOOLITUS SELLEL HOOAJAL!

Ikebana – rõõmus ja mures on lilled meie sõbrad (Senei  Ikenobo, „Ikebana“)
Jaapanis on üle 3000 ikebana koolkonna oma erinevate tõekspidamiste, stiilide ja alajaotustega. Kõiki neid ühendab austus looduse vastu. Ikebana (vabas tõlkes: elavad lilled,  lilli elama panema) võib olla üks looduse tundma õppimise viise, kunst, filosoofia, meditatsioon või ka lihtsalt elavate taimede kaunis vaasi sättimine.

Meie 2-tunnise koolituse käigus avaneb võimalus sisse astuda suurepärasesse Ikebana maailma, kus ilmselt on kõige toredam vahetu kontakt loodusega.
Ikebana koolitus aitab algajal lilleseadjal näha aastaaegade vaheldumise ilu, märgata looduse vorme, värve, rütme ja meeleolusid ning avastada endas tõeline looja. Praktilised soovitused on toeks, et väheste vahenditega tuua esile iga taime iseloomulik ilu ja taasluua killuke looduses toimuvat.

Koolituse käigus omandab iga osaleja Ikebana algtõed ning saab enda poolt loodu koju kaasa võtta, et anda sellele juba uues keskkonnas uus elu.
Koolitusele võid kaasa võtta oma lemmik keraamilise vaasi, kõrgusega 15-30cm, et omandada oskused just vastavalt oma vaasile!

Ikebana maailmaga teeb Sind tuttavaks Ingrid Allik.

Kestus: 2 tundi (koolitus on ühekordne)
Maksumus: 35 EUR/inimene